Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi
  Brendi: WURTH

  Pastrues i frenave PLUS, 750ml

  590 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Lënda universale për heqjen e lubrifikuesit përdoret për pastrim dhe heqjen e lubrifikuesve, avullohet shpejt dhe ka efekt të shkëlqyeshëm pastrimi. Lënda universale për heqjen e lubrifikuesit është shumë kompatabil me llaqet, plastiken, ngjitësit dhe gomën. Pastron shpejt dhe me efikasitet blozën, lubrifikuesit, pluhurin e frenave dhe mbetjet e vajit. Është përgatitje e shkëlqyeshme para ngjitjes dhe izolimit, pastron pa mbetje dhe nuk përmban aceton, AOX dhe silikon. Paketim transporti 24 copë
  Shifra e produktit: 0890108712
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaŠvajcarska
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaŠvajcarska
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaŠvajcarska
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë