Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi
  Brendi: WURTH

  Pastë për larje të përditshme të duarve, 10 kg

  3 307 RSD me TVSH-në
  Pastë e biodegradueshme për larje të përditshme të duarve, e përshtatshme për përdorim në çdo punëtori. Është prodhuar në bazë të detergjenteve anionikë me shtim të glicerinës. Pas përdorimit, lëkura mbetet e lagësht dhe elastike. Nuk përmban rërë.
  Anuloje zgjedhjen
  Dërgesa e shpejtë 2-5 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaEU
  Zemlja poreklaSrbija
  Shkruani recenzionin tuaj
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaEU
   Zemlja poreklaSrbija
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaEU
  Zemlja poreklaSrbija
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë