Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi
  Brendi: ROSSINI

  Pantallona pune, NEW NEBRASKA, Rossini, blu

  0 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  _
  Anuloje zgjedhjen
  Dërgesa e shpejtë 2-5 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  Pantollonat e punës me rregullimet e fshehura elastike brenda pantollonave. Janë bërë nga.Pantollonat e punës me modifikimet elastike të fshehura brenda pantollonave. Janë bërë nga 100% pambuk dhe janë të përshtatshme për veshje në periodat e ftohëta. Kanë më shumë xhepa funksional.

  100% pambuk (keper), 330 g/m2
  products.specs
  EmriVlera
  Përbërjapambuk
  Pesha në gram320g
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Informacionet shtesë
  • Pantollonat e punës me rregullimet e fshehura elastike brenda pantollonave. Janë bërë nga.Pantollonat e punës me modifikimet elastike të fshehura brenda pantollonave. Janë bërë nga 100% pambuk dhe janë të përshtatshme për veshje në periodat e ftohëta. Kanë më shumë xhepa funksional.

   100% pambuk (keper), 330 g/m2
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   Përbërjapambuk
   Pesha në gram320g
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  Pantollonat e punës me rregullimet e fshehura elastike brenda pantollonave. Janë bërë nga.Pantollonat e punës me modifikimet elastike të fshehura brenda pantollonave. Janë bërë nga 100% pambuk dhe janë të përshtatshme për veshje në periodat e ftohëta. Kanë më shumë xhepa funksional.

  100% pambuk (keper), 330 g/m2
  products.specs
  EmriVlera
  Përbërjapambuk
  Pesha në gram320g
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë