Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  PAG 46, vaji për kompresorë të kondicionerëve të ajrit

  0 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Vaj sintetik me cilësi të lartë me aditivë të veçantë për teknologjinë kompresore të kondicionimit të ajrit. I përputhshëm me R134a.
  Anuloje zgjedhjen
  Dërgesa e shpejtë 2-5 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  Përmbajtja 250ml. dhe 1000ml.

   Vaji sintetik i kualitetit të lartë me aditive speciale për teknologjinë e kompresorëve të klima mekanizmave. Vaj multidedikues për kompresorë.

   Kompatibil me shumicën e mjeteve ftohëse. Një vaj për më shumë lloje.

  Për shkak të dallimit në viskozitet nuk rekomandohet përzierja e llojeve të ndryshme të vajit PAG.

  Viskoziteti  ISO VG 46
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaEU
  Shkruani recenzionin tuaj
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Informacionet shtesë
  • Përmbajtja 250ml. dhe 1000ml.

    Vaji sintetik i kualitetit të lartë me aditive speciale për teknologjinë e kompresorëve të klima mekanizmave. Vaj multidedikues për kompresorë.

    Kompatibil me shumicën e mjeteve ftohëse. Një vaj për më shumë lloje.

   Për shkak të dallimit në viskozitet nuk rekomandohet përzierja e llojeve të ndryshme të vajit PAG.

   Viskoziteti  ISO VG 46
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaEU
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  Përmbajtja 250ml. dhe 1000ml.

   Vaji sintetik i kualitetit të lartë me aditive speciale për teknologjinë e kompresorëve të klima mekanizmave. Vaj multidedikues për kompresorë.

   Kompatibil me shumicën e mjeteve ftohëse. Një vaj për më shumë lloje.

  Për shkak të dallimit në viskozitet nuk rekomandohet përzierja e llojeve të ndryshme të vajit PAG.

  Viskoziteti  ISO VG 46
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaEU
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë