Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Mjetet për pastrimin dhe freskimin e kanaleve të klimës

  U ovom delu eShop-a možete pronaći Wurth efikasna sredstva za čišćenje i neutralisanje neugodnih mirisa klima sistema i unutrašnjosti motornih vozila. Jednostavno naručivanje i brza dostava. 

  Popular products from category Mjetet për pastrimin dhe freskimin e kanaleve të klimës

  Ndaj sipas llojit
  Ndaj sipas llojit
  Display per page

  FRESH&CLEAN - Pastrues dhe freskues i sistemit të kondicionimit të ajrit

  550 RSD me TVSH-në
  2 në 1 FRESH & CLEAN është lëndë e shpejtë dhe efikas për pastrimi, neutralizimin e aromave të pakëndshme të sistemeve të kondicionimit në makina. Kur përdoret, produkti është në formën e shkumës. Përmbajtja e shishes është e mjaftueshme për një makinë pasagjerësh. Pas përdorimit, ajo lë një aromë neutrale mente dhe ndjenjë freskie ".

  Quickrefresh

  495 RSD me TVSH-në
  Lëndë për freskimin e ambientit të brendshëm të makinave dhe sistemeve të kondicionimit të ajrit.