Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Mjetet e dorës

  Popular products from category Mjetet e dorës

  Ndaj sipas llojit
  Ndaj sipas llojit

  Lazer rrotullues, RL5-14

  5709300305
  113 590 RSD me TVSH-në
  I dizajnur dhe konceptuar posaçërisht për përdorim të jashtëm dhe të brendshëm. Mundësia e nivelimit gjatë përdorimit në pozicionin horizontal dhe vertikal. Shtëpiza e përforcuar me kompozite me fibra xhami e bën RL5-14 një pajisje ideale për përdorim në kushtet kërkuese të vendit të ndërtimit. Nivelimi automatik brenda sekondave, me mundësinë e përdorimit të kontrollerit.

  Matësi i distancës me lazer, WDM3-19

  5709300523
  28 190 RSD me TVSH-në
  Matës shumë i lehtë dhe preciz i distancës me laser. Lexueshmëri e shkëlqyeshme e ekranit, opsioni Bluetooth për shkëmbimin e rezultateve të matjes, ergonomik dhe i rehatshëm për t’u përdorur me mbrojtje në rast të rënies.

  Lazer linear CLL 18

  5709300021
  44 190 RSD me TVSH-në
  Laser linear vetë-nivelues me vija të kuqe, për përdorim në ambiente të jashtme dhe të brendshme. Dukshmëria e shkëlqyeshme e ajrit sigurohet nga daljet e mëdha dhe linjat e holla dhe të dukshme në mënyrë të qartë. Aktivizimi dhe kontrolli i thjeshtë përmes një butoni të vetëm në pajisje. Fleksibilitet në përdorim dhe mundësia e përdorimit të mbajtësit të murit. Tejkalimi i rangut të nivelimit nuk është i mundur, me paralajmërim duke ndezur linjat e laserit

  Matësi i distancës me lazer, LP 19

  5709300590
  7 690 RSD me TVSH-në
  Matës i lehtë dhe preciz i distancës me laser, i menduar kryesisht për përdorim të brendshëm.

  Detektor i metalit dhe kabllove në mur MD12

  5709300800
  7 690 RSD me TVSH-në
  Detektor digjital i metaleve, kabllove dhe materialeve të drurit. Kalibrim automatik, dukshmëri e shkëlqyeshme e ekranit LED. Identifikimi dhe shfaqja e objektit në unazë trengjyrëshe.

  Set jubilar i turjelave 2020

  0624932020
  7 390 RSD me TVSH-në
  -

  Set jubilar i çelësave/kokë për arpion 2020

  07142020
  6 190 RSD me TVSH-në
  -

  Çelës unazë e dyfishtë, ZEBRA

  1 190 RSD me TVSH-në
  -

  Mjetet e dorës

  Filtro sipas:

  Fshij të gjitha
  banner
  Imbus i ugaoni odvijači
  banner