Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi
  Brendi: WURTH

  Mia O2 duboka

  0 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Këpucë pune nga lëkura, të veshura me material AIR Active 3D që është jashtëzakonisht i përshkueshëm nga avulli, kështu që mundëson që lëkura të marrë frymë. Shualli antistatik me dy shtresa (PU / PU) është bërë nga poliuretani me dendësi të ndryshme - shtresa e brendshme është fleksibile dhe e rehatshme për mbathje për një periudhë më të gjatë kohore, ndërsa shtresa e jashtme është bërë nga poliuretani më i fortë që është rezistent ndaj konsumimit, rezistent ndaj vajrave dhe naftës, ka absorbues të energjisë në pjesën e thembrës dhe veti të shkëlqyera anti-rrëshqitje. Shtroja është anatomike dhe mund të hiqet dhe të ndërrohet. Në dispozicion në version të thellë dhe të shkurtër. Madhësia 36-48 EN ISO 2347
  Anuloje zgjedhjen
  Dërgesa e shpejtë 2-5 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  StandardiS: EN ISO 20347

  Antistatic - Antistatike

  Sholla rezistuese ndaj vajit

  Rezistenca  ndaj rrëshqitjes, SRC -qeramika, deterxhentet, metali dhe glicerina

  Shock absorber

  Sholla nuk është rezistuese ndaj sulfurit

   Rezistuese ndaj ujit

  Ultra light - ultra të lehta
  EUDužina
  36238,5
  37245,5
  38252,5
  39259,5
  40266,5
  41272,5
  42278,5
  43284,5
  44290,5
  45297,5
  46303,5
  47309,5
  products.specs
  EmriVlera
  Shkalla e mbrojtjesO2
  ShollëPU dyshtresor
  Pjesa e epërme e këpucëslëkura
  Mantareanatomike/mund të nxirret dhe të zëvendësohet
  Veçorit shtueserezistenca ndaj ujit
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaEU
  Shkruani recenzionin tuaj
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Informacionet shtesë
  • StandardiS: EN ISO 20347

   Antistatic - Antistatike

   Sholla rezistuese ndaj vajit

   Rezistenca  ndaj rrëshqitjes, SRC -qeramika, deterxhentet, metali dhe glicerina

   Shock absorber

   Sholla nuk është rezistuese ndaj sulfurit

    Rezistuese ndaj ujit

   Ultra light - ultra të lehta
  • Tabela veličina
  • EUDužina
   36238,5
   37245,5
   38252,5
   39259,5
   40266,5
   41272,5
   42278,5
   43284,5
   44290,5
   45297,5
   46303,5
   47309,5
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   Shkalla e mbrojtjesO2
   ShollëPU dyshtresor
   Pjesa e epërme e këpucëslëkura
   Mantareanatomike/mund të nxirret dhe të zëvendësohet
   Veçorit shtueserezistenca ndaj ujit
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaEU
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  StandardiS: EN ISO 20347

  Antistatic - Antistatike

  Sholla rezistuese ndaj vajit

  Rezistenca  ndaj rrëshqitjes, SRC -qeramika, deterxhentet, metali dhe glicerina

  Shock absorber

  Sholla nuk është rezistuese ndaj sulfurit

   Rezistuese ndaj ujit

  Ultra light - ultra të lehta
  products.specs
  EmriVlera
  Shkalla e mbrojtjesO2
  ShollëPU dyshtresor
  Pjesa e epërme e këpucëslëkura
  Mantareanatomike/mund të nxirret dhe të zëvendësohet
  Veçorit shtueserezistenca ndaj ujit
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaEU