Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Mbrojtja në punë

  Visokokvalitetna, udobna i moderna radna odeća i obuća koja štiti od toplote, hladnoće, povreda i olakšavaju svakodnevni rad zahvaljujući svojim praktičnim funkcijama. Na našem e- shopu, možete pronaći baš takve jakne, pantalone, radna odela, zaštitnu i radnu obuću, šlemove i maske za zavarivanje. 

  Popular products from category Mbrojtja në punë

  Ndaj sipas llojit
  Ndaj sipas llojit

  Xhaketë për femra DONNA ESSEN

  6 090 RSD me TVSH-në
  • Xhaketë moderne dhe e lehtë për femra. • E ngushtuar pak tek pjesa e belit • Me kapelë dhe dy xhepa të jashtëm. • Mansheta elastike me rregullime

  Pantallona pune, THUNDER, Rossini të zeza

  6 090 RSD me TVSH-në
  Pantallona pune të bëra nga materiali special STRETCH jashtëzakonisht rezistent ndaj zgjerimit. Kanë përforcime RIP STOP me tegela të trefishta në ije, gjunjë dhe shpinë, rrip elastik dhe xhepa shumëfunksionalë dhe mbajtës të veglave.

  Pantallona pune, THUNDER, Rossini, blu

  5 390 RSD me TVSH-në
  Pantallona pune të bëra nga materiali special STRETCH jashtëzakonisht rezistent ndaj zgjerimit. Kanë përforcime RIP STOP me tegela të trefishta në ije, gjunjë dhe shpinë, rrip elastik dhe xhepa shumëfunksionalë dhe mbajtës të veglave.

  Pantallona pune, STIFFER, Rossini - blu

  5 350 RSD me TVSH-në
  Pantallonat Stiffer janë bërë prej pëlhure të veçantë STRETCH me përforcime RIP STOP me tegela të trefishta në ijë. Ata kanë një brez elastik dhe xhepa shumë-funksionalë.

  Pantallona pune, STIFFER, Rossini, të zeza

  5 350 RSD me TVSH-në
  Pantallona Stiffer janë bërë prej pëlhure speciale STRETCH me përforcime RIP STOP me tegela të trefishta në ijë. Ata kanë rripa elastikë dhe xhepa shumë funksionalë.

  Pantallona pune, STIFFER, Rossini, gri

  5 350 RSD me TVSH-në
  Pantallona Stiffer janë bërë prej pëlhure speciale STRETCH me përforcime RIP STOP me tegela të trefishta në ijë. Ata kanë rripa elastikë dhe xhepa shumë funksionalë.

  Xhaketë pune SANTORIN

  3 090 RSD me TVSH-në
  Xhaketë e këndshme, e ngrohtë dhe e rehatshme për meshkuj, e përshtatshme për t’u veshur në periudhat kaluese (pranverë, vjeshtë), me mbushje prej 1% poliester. Karakterizohet nga dizajni modern me kombinime tërheqëse të ngjyrave. Ka xhepa anash dhe mansheta elastike

  Pantallona pune, NEW NEBRASKA, Rossini, blu

  4 550 RSD me TVSH-në
  Pantallona pune me rregullime elastike të fshehura brenda pantallonave. Janë bërë prej 100% pambuku dhe janë të përshtatshme për t’u mbajtur në periudha më të ftohta. Ato kanë xhepa shumë funksionalë.

  Kominoshe pune, SILVERSTONE, Rossini blu

  4 650 RSD me TVSH-në
  -

  Mbrojtja në punë

  Filtro sipas:

  Fshij të gjitha
  farmerke pop jeans
  banner
  Wurth specijalne akcije i super cene