Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Mbajtës magnetik i fishekëve 1/4", me magnet shtesë

  849 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Mbajtës i bitave 1/4 ", me magnet bazë dhe magnet shtesë në majë të kapakut plastik. Koka e vidhës mbërthehet në mënyrë precize në magnetin shtesë, gjë që parandalon që vidha të shtrembërohet në fillim të vidhosjes dhe lehtëson punën kur vidhosni vidhën mbi kokë dhe në vende më pak të qasshme.
  Shifra e produktit: 5614176638
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  * Gjatësia 74mm
  * Pranuesi 1/4"
  * Magneti shtesë në kapakun e mbajtësit
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaTajvan
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Informacionet shtesë
  • * Gjatësia 74mm
   * Pranuesi 1/4"
   * Magneti shtesë në kapakun e mbajtësit
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaTajvan
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  * Gjatësia 74mm
  * Pranuesi 1/4"
  * Magneti shtesë në kapakun e mbajtësit
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaTajvan
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë