Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi
  Brendi: WURTH

  Matësi i distancës me lazer, WDM5-12

  33 890 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Matësi i distancës me laser me precizitet të lartë. I lehtë dhe i rehatshëm për përdorim. Lexueshmëri e shkëlqyeshme e ekranit, ergonomik me mbrojtje në rast të rënies
  Shifra e produktit: 5709300510
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  products.specs
  EmriVlera
  Perimetri maksimal I matjes80m
  Afati I zgjatjes së baterisëderi në ...matje
  Tipi I baterisëalkale (2 copë)
  Preciziteti I matjes1,00 mm / 100m
  Dimensionet e aparatit130x61x31mm
  Temperatura punuese-10-50 C
  Klasa e mbrojtjesIP54
  Tipi I lazerit634 nm
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaEU
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   Perimetri maksimal I matjes80m
   Afati I zgjatjes së baterisëderi në ...matje
   Tipi I baterisëalkale (2 copë)
   Preciziteti I matjes1,00 mm / 100m
   Dimensionet e aparatit130x61x31mm
   Temperatura punuese-10-50 C
   Klasa e mbrojtjesIP54
   Tipi I lazerit634 nm
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaEU
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  products.specs
  EmriVlera
  Perimetri maksimal I matjes80m
  Afati I zgjatjes së baterisëderi në ...matje
  Tipi I baterisëalkale (2 copë)
  Preciziteti I matjes1,00 mm / 100m
  Dimensionet e aparatit130x61x31mm
  Temperatura punuese-10-50 C
  Klasa e mbrojtjesIP54
  Tipi I lazerit634 nm
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaEU