Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi
  Brendi: WURTH

  Matësi i distancës me lazer, LP 19

  8 650 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Matës i lehtë dhe preciz i distancës me laser, i menduar kryesisht për përdorim të brendshëm.
  Shifra e produktit: 5709300590
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  products.specs
  EmriVlera
  Perimetri maksimal I matjes10m
  Afati I zgjatjes së baterisëderi në ...matje
  Tipi I baterisëalkale (2 copë)
  Preciziteti I matjes6 mm / 100m
  Dimensionet e aparatit153x24,5x23mm
  Temperatura punuese0-40 C
  Tipi I lazerit645 nm
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   Perimetri maksimal I matjes10m
   Afati I zgjatjes së baterisëderi në ...matje
   Tipi I baterisëalkale (2 copë)
   Preciziteti I matjes6 mm / 100m
   Dimensionet e aparatit153x24,5x23mm
   Temperatura punuese0-40 C
   Tipi I lazerit645 nm
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaKina
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  products.specs
  EmriVlera
  Perimetri maksimal I matjes10m
  Afati I zgjatjes së baterisëderi në ...matje
  Tipi I baterisëalkale (2 copë)
  Preciziteti I matjes6 mm / 100m
  Dimensionet e aparatit153x24,5x23mm
  Temperatura punuese0-40 C
  Tipi I lazerit645 nm
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina