Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Makinë elektrike për prerjen e kanaleve MSF 40

  106 950 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Makinë elektrike për prerjen e kanaleve, fuqi me 1900W. Prerje e lehtë dhe precize e kanalit - dy disqe prerëse diamanti me diametër 125 mm prenë kanalin me një kalim. Rulet mundësojnë funksionim të saktë të makinës. Rregullim i lehtë i thellësisë pa vegla shtesë. Mbron përdoruesin nga starti i pakontrolluar i makinës. Prerje të lehtë edhe të kanaleve horizontale ashtu edhe ato vertikale.
  Shifra e produktit: 07024161
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  • Snaga – 1.900W
  • Broj obrtaja min/max  - 0-8200 o/min
  • Makismalni prihvat dijamantske rezne ploče – 125mm
  • Maksimalna dubina rezanja 40 mm
  • Maksimalna širina reza 35 mm
  • Zaštita od restarta
  • Robustno i antistatičko kužište
  • Precizan rad
  • Lakoća rukovanja
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Informacionet shtesë
   • Snaga – 1.900W
   • Broj obrtaja min/max  - 0-8200 o/min
   • Makismalni prihvat dijamantske rezne ploče – 125mm
   • Maksimalna dubina rezanja 40 mm
   • Maksimalna širina reza 35 mm
   • Zaštita od restarta
   • Robustno i antistatičko kužište
   • Precizan rad
   • Lakoća rukovanja
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  • Snaga – 1.900W
  • Broj obrtaja min/max  - 0-8200 o/min
  • Makismalni prihvat dijamantske rezne ploče – 125mm
  • Maksimalna dubina rezanja 40 mm
  • Maksimalna širina reza 35 mm
  • Zaštita od restarta
  • Robustno i antistatičko kužište
  • Precizan rad
  • Lakoća rukovanja