Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi
  Brendi: WURTH

  Llambë stilolapsi ACCU LED

  2 790 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  _
  Shifra e produktit: 0827500021
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  Dy burime të dritës:

  * Drita e punës 5W - 6 x SMD LED – Fluksi i shëndritshëm: 150 lm
  * Drita spot 1W - 1 x LED – Fluksi i shëndritshëm: 70 lm
  Koha e punës:

  * Drita e punës 3h
  * Drita spot  6h
   Ngjyra e dritës– 6.000K

  Koha e mbushjes:  2,5h

  Bateria - Polymer Lithium 3.7V,  800mAh

  Shtëpiza nga alumini

  Shkalla e mbrojtjes: IP 20 – E mbrojtur nga trupat e huaj me diameter 12,5 mm dhe më të mëdha. Nuk është e mbrojtur nga uji.

  Dimenzionet: 178 x 23 x 18mm

  Pesha: 66 g

  Dërgohet me: mbushësin AC dhe  kabllon USB
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Recenzionet ekzistuese
  Лед лампа
  Лампа је једноставно најбоља од свих које сам имао прилике да користим,лед сијалица је поприлично јака, батерија дуго траје, а пуњење је кратко. Тело лампе је јако, отпорно, лагано и малих димензија па је лако носам по радним џеповима, а комуникација и сарадња са запосленима у Вирту је брза и лака, право је задовољство сарађивати са њима.
  Ka shkruar:: Младен Јанковић | Data: 4.3.21 8:04 e paradites
  A ju ka ndihmuar kjo? PO JO (0/0)
  reviews.reply
  Poštovani, hvala Vam na recenziji i dobroj oceni.
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Informacionet shtesë
  • Dy burime të dritës:

   * Drita e punës 5W - 6 x SMD LED – Fluksi i shëndritshëm: 150 lm
   * Drita spot 1W - 1 x LED – Fluksi i shëndritshëm: 70 lm
   Koha e punës:

   * Drita e punës 3h
   * Drita spot  6h
    Ngjyra e dritës– 6.000K

   Koha e mbushjes:  2,5h

   Bateria - Polymer Lithium 3.7V,  800mAh

   Shtëpiza nga alumini

   Shkalla e mbrojtjes: IP 20 – E mbrojtur nga trupat e huaj me diameter 12,5 mm dhe më të mëdha. Nuk është e mbrojtur nga uji.

   Dimenzionet: 178 x 23 x 18mm

   Pesha: 66 g

   Dërgohet me: mbushësin AC dhe  kabllon USB
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaKina
  • Recenzimet
  • Recenzionet ekzistuese
   Лед лампа
   Лампа је једноставно најбоља од свих које сам имао прилике да користим,лед сијалица је поприлично јака, батерија дуго траје, а пуњење је кратко. Тело лампе је јако, отпорно, лагано и малих димензија па је лако носам по радним џеповима, а комуникација и сарадња са запосленима у Вирту је брза и лака, право је задовољство сарађивати са њима.
   Ka shkruar:: Младен Јанковић | Data: 4.3.21 8:04 e paradites
   A ju ka ndihmuar kjo? PO JO (0/0)
   reviews.reply
   Poštovani, hvala Vam na recenziji i dobroj oceni.
   Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  Dy burime të dritës:

  * Drita e punës 5W - 6 x SMD LED – Fluksi i shëndritshëm: 150 lm
  * Drita spot 1W - 1 x LED – Fluksi i shëndritshëm: 70 lm
  Koha e punës:

  * Drita e punës 3h
  * Drita spot  6h
   Ngjyra e dritës– 6.000K

  Koha e mbushjes:  2,5h

  Bateria - Polymer Lithium 3.7V,  800mAh

  Shtëpiza nga alumini

  Shkalla e mbrojtjes: IP 20 – E mbrojtur nga trupat e huaj me diameter 12,5 mm dhe më të mëdha. Nuk është e mbrojtur nga uji.

  Dimenzionet: 178 x 23 x 18mm

  Pesha: 66 g

  Dërgohet me: mbushësin AC dhe  kabllon USB
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë