Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi
  Brendi: WURTH

  Llambë dore ACCU LED, ERGOPOWER BOOST

  8 890 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Teknologjia më e fundit e baterive litium-jon. Funksioni i ndriçimit të përforcuar, deri në 1 lumen.
  Shifra e produktit: 0827940450
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  Dy burime të dritës:

  - Drita e punës Snaga 5W     Fluksi ndriçues   1000 lm BOOST efekti

  500 lm  Puna standarde

  - Drita spot          Forca  1W       Fluksi ndriçues  300 lm

  Ngjyra e dritës – 6.000K

  Koha e punës:

  * Drita e punës   3h BOOST efekti
  - 6h Puna standarde

  *  Drita spot    12h
   Koha e mbushjes5h

  Bateria - Polymer Lithium 3.7V, 4400mAh

  Shkalla e mbrojtjes: IP 65 – nuk lëshon pluhurin dhe është e mbrojtur nga fiskaja e ujit

  Rezistencë ndaj ngarkesës goditëse IK 08 – goditja e objektit të masës 1,7kg, me 29,5cm

  Dimenzionet 275 x 56 x 38mm

  Pesha 450 g

  Dërgohet me: Mbushësin AC , Kabllon USB dhe mbushësin për në automjetë
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Informacionet shtesë
  • Dy burime të dritës:

   - Drita e punës Snaga 5W     Fluksi ndriçues   1000 lm BOOST efekti

   500 lm  Puna standarde

   - Drita spot          Forca  1W       Fluksi ndriçues  300 lm

   Ngjyra e dritës – 6.000K

   Koha e punës:

   * Drita e punës   3h BOOST efekti
   - 6h Puna standarde

   *  Drita spot    12h
    Koha e mbushjes5h

   Bateria - Polymer Lithium 3.7V, 4400mAh

   Shkalla e mbrojtjes: IP 65 – nuk lëshon pluhurin dhe është e mbrojtur nga fiskaja e ujit

   Rezistencë ndaj ngarkesës goditëse IK 08 – goditja e objektit të masës 1,7kg, me 29,5cm

   Dimenzionet 275 x 56 x 38mm

   Pesha 450 g

   Dërgohet me: Mbushësin AC , Kabllon USB dhe mbushësin për në automjetë
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaKina
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  Dy burime të dritës:

  - Drita e punës Snaga 5W     Fluksi ndriçues   1000 lm BOOST efekti

  500 lm  Puna standarde

  - Drita spot          Forca  1W       Fluksi ndriçues  300 lm

  Ngjyra e dritës – 6.000K

  Koha e punës:

  * Drita e punës   3h BOOST efekti
  - 6h Puna standarde

  *  Drita spot    12h
   Koha e mbushjes5h

  Bateria - Polymer Lithium 3.7V, 4400mAh

  Shkalla e mbrojtjes: IP 65 – nuk lëshon pluhurin dhe është e mbrojtur nga fiskaja e ujit

  Rezistencë ndaj ngarkesës goditëse IK 08 – goditja e objektit të masës 1,7kg, me 29,5cm

  Dimenzionet 275 x 56 x 38mm

  Pesha 450 g

  Dërgohet me: Mbushësin AC , Kabllon USB dhe mbushësin për në automjetë
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë