Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi
  Brendi: WURTH

  Libra 02

  0 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Këpucë mbrojtëse Libra me shkallë mbrojtëse O2 është e bërë nga lëkurë kamoshi (antilop) në kombinim me najlonin. Astari i brendshëm është bërë nga tekstili i rehatshëm dhe i butë dhe shirita reflektues. Shtroja e zëvendësueshme antistatike është e dizajnuar anatomikisht për të siguruar rehati maksimale. Shualli është njështresor poliuretani rezistent ndaj efekteve të vajit dhe anti-rrëshqitës. Në pjesën e thembrës ndodhet absorbuesi i energjisë.
  Anuloje zgjedhjen
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  Standard: EN ISO 20347

  Antistatic - Antistatike

  Rezistenca ndaj rrëshqitjes, SRC -qeramika, deterxhenti, metali dhe glicerina

  Sholla nuk është rezistuese ndaj sulfurit

  Sholla rezistuese ndaj vajit

  Shock absorber

  Rezistuese ndaj ujit
  products.specs
  EmriVlera
  Shkalla e mbrojtjesO2
  Pjesa e epërme e këpucëslëkura
  ShollëPU njështresor
  Pesha519g e cekët, 497g e thellë/ për copë madhësia 42
  Veçorit shtueserezistenca ndaj ujit
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaAlbanija
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Informacionet shtesë
  • Standard: EN ISO 20347

   Antistatic - Antistatike

   Rezistenca ndaj rrëshqitjes, SRC -qeramika, deterxhenti, metali dhe glicerina

   Sholla nuk është rezistuese ndaj sulfurit

   Sholla rezistuese ndaj vajit

   Shock absorber

   Rezistuese ndaj ujit
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   Shkalla e mbrojtjesO2
   Pjesa e epërme e këpucëslëkura
   ShollëPU njështresor
   Pesha519g e cekët, 497g e thellë/ për copë madhësia 42
   Veçorit shtueserezistenca ndaj ujit
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaAlbanija
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  Standard: EN ISO 20347

  Antistatic - Antistatike

  Rezistenca ndaj rrëshqitjes, SRC -qeramika, deterxhenti, metali dhe glicerina

  Sholla nuk është rezistuese ndaj sulfurit

  Sholla rezistuese ndaj vajit

  Shock absorber

  Rezistuese ndaj ujit
  products.specs
  EmriVlera
  Shkalla e mbrojtjesO2
  Pjesa e epërme e këpucëslëkura
  ShollëPU njështresor
  Pesha519g e cekët, 497g e thellë/ për copë madhësia 42
  Veçorit shtueserezistenca ndaj ujit
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaAlbanija
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë