Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Lëngu ftohës R-1234yf

  75 830 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Lëngu ftohës R1234yf për mbushje të sistemit të kondicionimit të ajrit të makinave. Nuk është toksik. Shishe zëvendësuese për përdorim të shumëfishtë. Nuk ka sondë ngritëse dhe me rastin përdorimit duhet të kthehet poshtë së bashku me valvulën.
  Shifra e produktit: 1892123405
  Dërgesa e shpejtë 2-5 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  Pesha 5kg
  Shkruani recenzionin tuaj
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  Pesha 5kg