Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  LED Pocket llambë mbushëse WLH 1 premium

  2 490 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  _
  Shifra e produktit: 082794010
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  Forca  - 10W

  Burimi i dritës - 4 LED SMD

  Fluksi ndriçues - 250 lumen

  Koha e zbrazjes - 3 h

  Koha e mbushjes - 4 h

  Bateria - Polymer Lithium 3.7V, 1200mAh. Kohëzgjatja e punës deri në 50,000 orë pune.

  Shkalla mbrojtëse IP 20 – E mbrojtur nga trupat e huaj me diameter 12,5 mm dhe më të mëdha. Nuk është e mbrojtur nga uji.

  Dimenzionet - 125 × 65 × 23 mm

  Pesha - 120 g

  Dërgohet me - mbushësin AC  dhe kabllon USB
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Recenzionet ekzistuese
  Preporuka
  LED pocket punjiva lampa WLH 1 premium , je proizvod koji ne koristim ja, ali sam je kupila za supruga, jer mu je trebala u vezi posla. On je prezadovoljan, zbog posla koji radi koristi je svakodnevno i puni po potrebi. Brzo se puni a period osvetljenja je dug. Super je sto je manjih dimenzija, lagana a moze da se puni na obicnom punjaču ali  i preko usb kabla. Poseduje izuzetno jak magnet pa se moze pričvrstiti uz pomoč istog, kao i kuku za kačenje. Lampa se savija pod uglom od 360°, kuka se isto moze zaokrenuti za 360 ° a moze se i sklopiti.Prava stvar za majstore, za radionice, za kućnu upotrebu, bukvalno jedan proizvod koji bi trebao da se nadje kod svakog majstora.
  Ka shkruar:: Ivana Barevački | Data: 26.3.21 7:44 e pasdites
  A ju ka ndihmuar kjo? PO JO (0/0)
  reviews.reply
  Poštovana, hvala Vam na pozitivnom komentaru :)
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Informacionet shtesë
  • Forca  - 10W

   Burimi i dritës - 4 LED SMD

   Fluksi ndriçues - 250 lumen

   Koha e zbrazjes - 3 h

   Koha e mbushjes - 4 h

   Bateria - Polymer Lithium 3.7V, 1200mAh. Kohëzgjatja e punës deri në 50,000 orë pune.

   Shkalla mbrojtëse IP 20 – E mbrojtur nga trupat e huaj me diameter 12,5 mm dhe më të mëdha. Nuk është e mbrojtur nga uji.

   Dimenzionet - 125 × 65 × 23 mm

   Pesha - 120 g

   Dërgohet me - mbushësin AC  dhe kabllon USB
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaKina
  • Recenzimet
  • Recenzionet ekzistuese
   Preporuka
   LED pocket punjiva lampa WLH 1 premium , je proizvod koji ne koristim ja, ali sam je kupila za supruga, jer mu je trebala u vezi posla. On je prezadovoljan, zbog posla koji radi koristi je svakodnevno i puni po potrebi. Brzo se puni a period osvetljenja je dug. Super je sto je manjih dimenzija, lagana a moze da se puni na obicnom punjaču ali  i preko usb kabla. Poseduje izuzetno jak magnet pa se moze pričvrstiti uz pomoč istog, kao i kuku za kačenje. Lampa se savija pod uglom od 360°, kuka se isto moze zaokrenuti za 360 ° a moze se i sklopiti.Prava stvar za majstore, za radionice, za kućnu upotrebu, bukvalno jedan proizvod koji bi trebao da se nadje kod svakog majstora.
   Ka shkruar:: Ivana Barevački | Data: 26.3.21 7:44 e pasdites
   A ju ka ndihmuar kjo? PO JO (0/0)
   reviews.reply
   Poštovana, hvala Vam na pozitivnom komentaru :)
   Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  Forca  - 10W

  Burimi i dritës - 4 LED SMD

  Fluksi ndriçues - 250 lumen

  Koha e zbrazjes - 3 h

  Koha e mbushjes - 4 h

  Bateria - Polymer Lithium 3.7V, 1200mAh. Kohëzgjatja e punës deri në 50,000 orë pune.

  Shkalla mbrojtëse IP 20 – E mbrojtur nga trupat e huaj me diameter 12,5 mm dhe më të mëdha. Nuk është e mbrojtur nga uji.

  Dimenzionet - 125 × 65 × 23 mm

  Pesha - 120 g

  Dërgohet me - mbushësin AC  dhe kabllon USB
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë