Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi
  Brendi: WURTH

  Lazer linear CLL 18

  45 550 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Laser linear vetë-nivelues me vija të kuqe, për përdorim në ambiente të jashtme dhe të brendshme. Dukshmëria e shkëlqyeshme e ajrit sigurohet nga daljet e mëdha dhe linjat e holla dhe të dukshme në mënyrë të qartë. Aktivizimi dhe kontrolli i thjeshtë përmes një butoni të vetëm në pajisje. Fleksibilitet në përdorim dhe mundësia e përdorimit të mbajtësit të murit. Tejkalimi i rangut të nivelimit nuk është i mundur, me paralajmërim duke ndezur linjat e laserit
  Shifra e produktit: 5709300021
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  products.specs
  EmriVlera
  Preciziteti I nivelizimit2mm/10m
  Klasa e lazerit2
  Largësia e arritshme e vetnivelizimit4 shkallë
  Largësia e arritshme me pranues80m
  Largësia e arritshme pa pranues25m
  Temperatura punuese-10-40C
  Dimensionet e aparatit115x65x100mm
  Klasa e mbrojtjesIP54
  Tipi I baterisëLi Ion
  Zgjatja e baterisë20h
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   Preciziteti I nivelizimit2mm/10m
   Klasa e lazerit2
   Largësia e arritshme e vetnivelizimit4 shkallë
   Largësia e arritshme me pranues80m
   Largësia e arritshme pa pranues25m
   Temperatura punuese-10-40C
   Dimensionet e aparatit115x65x100mm
   Klasa e mbrojtjesIP54
   Tipi I baterisëLi Ion
   Zgjatja e baterisë20h
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaKina
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  products.specs
  EmriVlera
  Preciziteti I nivelizimit2mm/10m
  Klasa e lazerit2
  Largësia e arritshme e vetnivelizimit4 shkallë
  Largësia e arritshme me pranues80m
  Largësia e arritshme pa pranues25m
  Temperatura punuese-10-40C
  Dimensionet e aparatit115x65x100mm
  Klasa e mbrojtjesIP54
  Tipi I baterisëLi Ion
  Zgjatja e baterisë20h
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë