Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Kopshti

  Popular products from category Kopshti

  Ndaj sipas llojit
  Ndaj sipas llojit

  Gërshërë për prerjen e degëve, me bateri 7.2V

  FAMG72
  6 190 RSD me TVSH-në
  Gërshërë FMAG72 me bateri për prerje do të shndërrojnë punën tuaj në kënaqësi. Gërshërë me opsionin e prerjes së degëve deri në maksimum 25 mm. Vijnë së bashku me baterinë 7.2V, 1.5Ah dhe mbushësin.

  Koka e makinës prerëse motorike, me karikim të shpejtë

  1 450 RSD me TVSH-në
  Kokë që mbushet shpejt me fileta M10. Përdoret për fije të kositjes me diametër 2-3 mm.

  Koka e makinës prerëse motorike, me karikim të shpejtë, e përforcuar

  1 890 RSD me TVSH-në
  Kokë që mbushet shpejt me fileta M10. Përdoret për fije të kositjes me diametër 2-3 mm. Ajo është e përforcuar dhe kjo e bën më jetëgjatë.

  Koka e makinës prerëse motorike, M10

  MTBG10
  1 450 RSD me TVSH-në
  Kokë rezervë për makinë prerëse (trimer) me fileta M10. Fijet për kositje që i përshtaten janë prej 2-3mm

  Fije për kositjen e barit, katrore

  Të bëra nga polimeri me cilësi të lartë për kositjen e barit me makinë prerëse (trimer). Janë rezistente ndaj konsumimit dhe shkrirjes. Janë me seksion kryq katror.

  Fije për kositjen e barit, rrumbullakëta

  Të bëra nga polimeri me cilësi të lartë për kositjen e barit me makinë prerëse (trimer). Janë rezistente ndaj konsumimit dhe shkrirjes. Janë me seksion kryq të rrumbullakët.

  Sharrë rrethore e prerësit motorik

  C7
  1 349 RSD me TVSH-në
  -

  Ceradë

  365 RSD me TVSH-në
  Mbron nga shiu dhe bora, kurse përmes pllakave mund të shtrëngohet më tej në të katër anët. Është e përforcuar në skajet e saj dhe peshon 80g/m2. Ngjyra-blu.

  Zorrë për ujitje PVC

  FCNPVC2100
  12 490 RSD me TVSH-në
  Kompatabile me pompën motorike të ujit FWP50. Trashësia e murit është 1,2mm dhe mbështet presionin deri 4 bar. Dimensionet janë 2”x100mx1.2mm

  Kopshti

  Filtro sipas:

  Fshij të gjitha
  banner
  Wurth specijalne akcije i super cene