Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Këpucët për punë (02, 01)

  Wurth je dizajnirao i u ponudu na eShop-u uvrstio radne patike i cipele modernog i sportskog dizajna, napravljene od kombinacija različitih i specijalanih materijala, koji pružaju potpunu udobnost tokom dugotrajnog rada. Jednostavno naručivanje i besplatna isporuka. 

  banner

  Popular products from category Këpucët për punë (02, 01)

  Ndaj sipas llojit
  Ndaj sipas llojit

  SPIDER O1 - atlete pune

  6 590 RSD me TVSH-në
  Atlete pune moderne SPIDER O1 me nivel të mbrojtjes O1 është bërë nga kombinimi i lëkurës së kthyer mbrapshtë dhe tekstilit. Është e veshur me astarin 3D të përshkueshëm nga avulli B-HIVE. Ka shtrojë anatomike memory AIR ACTIVE për ecje më të rehatshme. Shualli është tre- shtresor i bërë nga teknologjia revolucionare për bashkimin e tre llojeve të materialeve PU/PU/TPU. Është krejtësisht metal free dhe përveç është antistatik, anti-rrëshqitës dhe ka absorbues në pjesën e thembrës. Pesha 45g për copë për numrin 42 EN ISO 2347

  HYDRA O1 - atlete pune

  5 450 RSD me TVSH-në
  Atlete pune moderne HYDRA me nivel të mbrojtjes O1 është bërë nga kombinimi i lëkurës dhe materialit special PrintTex. Është e veshur me astarin 3D të përshkueshëm nga avulli. Ka shtrojë anatomike memory për ecje më të rehatshme. Shualli është tre- shtresor i bërë nga teknologjia revolucionare për bashkimin e tre llojeve të materialeve PU/PU/TPU. Nuk përmban sinjalizues, është antistatik, anti-rrëshqitës dhe ka absorbues në pjesën e thembrës. Pesha 4g për copë për numrin 42 EN ISO 2347

  FLEXY O1 - këpucë pune

  6 490 RSD me TVSH-në
  Siç sugjeron edhe vetë emri i saj, FLEXY O1 është këpucë pune shumë fleksibile dhe e lehtë që karakterizohet nga komoditeti, por edhe përforcim të veçantë në formën e pllakës metalike të integruar në shuallin e çimentuar dy-shtresor PU që parandalon çarjen e shuallit. Është bërë nga kombinimi i lëkurës së kthyer mbrapshtë dhe najlonit. Shualli është anti-rrëshqitës, antistatik dhe ka absorbues të energjisë në pjesën e thembrs, i cili shpërndan në mënyrë të barabartë peshën e trupit në të gjithë shputën dhe kështu zvogëlon lodhjen. Pesha 43g për copë për numrin 42 EN ISO 2347

  Radna patika MOJITO O1

  5 250 RSD me TVSH-në
  Atlete pune të dizajnuara moderne që mund t’ mbathni në punë ose në kohën tuaj të lirë është MOJITO me nivelin e mbrojtjes O1 të bëra nga materiali special ECO. Janë të lehta dhe të rehatshme për mbathje për kohë të gjatë. Kanë shtrojë anatomike, kurse shualli është bërë nga poliuretani me dy shtresa që është antistatik, anti-rrëshqitës dhe ka absorbues në pjesën e thembrës. Vijnë me toja në dy dizajne. Pesha 48g për copë për numrin 42 EN ISO 2347

  Azzurro O2 - atlete pune

  5 690 RSD me TVSH-në
  Atlete pune rezistente ndaj ujit të bëra nga materiali i veçantë PUTEK që është shumë ajrosëse dhe rezistent ndaj konsumimit. Të veshura me material AIR Active 3D që është jashtëzakonisht i përshkueshëm nga avulli kështu që mundëson që lëkura të marrë frymë. Shualli antistatik me dy shtresa (PU / PU) është bërë nga poliuretani me dendësi të ndryshme - shtresa e brendshme është fleksibile dhe e rehatshme për mbathje për një periudhë më të gjatë kohore, ndërsa shtresa e jashtme është bërë nga poliuretani më i fortë që është rezistent ndaj konsumimit, rezistent ndaj vajrave dhe naftës, ka absorsues të energjisë në pjesën e thembrës dhe veti të shkëlqyera anti-rrëshqitje. Shtroja është anatomike dhe mund të hiqet dhe të ndërrohet. Ultra të lehta. Madhësia 38-47 EN ISO 2345

  Jogger Sport O1 - atlete mbrojtëse

  5 350 RSD me TVSH-në
  Atlete pune Jogger Sport me shkallë mbrojtëse O1 janë të bëra nga kombinimi i lëkurës së kthyer mbrapshtë dhe tekstili. Astari i brendshëm është bërë nga tekstili i rehatshëm dhe i butë. Shtresa/shtroja e zëvendësueshme antistatike është e dizajnuar anatomikisht për të siguruar rehati maksimale. Shualli është bërë nga TPU - elastomer termoplastik i cili i jep këpucëve rezistencë ndaj temperaturave prej - 4c deri + 1C. Janë anti-rrëshqitëse, rezistente ndaj konsumimit dhe efekteve të vajit. Nuk përmbajnë pjesë metalike dhe janë krejtësisht METAL FREE. Posedojnë absorbues energjie si dhe detaje reflektuese për dukshmëri më të madhe.

  Jogger Black O1 - atlete mbrojtëse

  6 190 RSD me TVSH-në
  Atlete pune Jogger Black me shkallë mbrojtëse O1 është e bërë nga kombinimi i lëkurës së kthyer mbrapshtë dhe tekstili. Astari i brendshëm është bërë nga tekstili i rehatshëm dhe i butë. Shtresa/shtroja e zëvendësueshme antistatike është e dizajnuar anatomikisht për të siguruar rehati maksimale. Shualli është bërë nga TPU - elastomer termoplastik i cili i jep këpucëve rezistencë ndaj temperaturave prej - 4c deri + 1C. Janë anti-rrëshqitëse, rezistente ndaj konsumimit dhe efekteve të vajit. Nuk përmbajnë pjesë metalike dhe janë krejtësisht METAL FREE. Posedojnë absorbues energjie në pjesën e thembrës.

  Grigio O1 - këpucë pune

  5 150 RSD me TVSH-në
  Këpucë pune të bëra nga kombinimi i lëkurës kamoshi (antilopit) dhe najlonit. Të veshura me material AIR Active 3D që është jashtëzakonisht i përshkueshëm nga avulli kështu që mundëson që lëkura të marrë frymë. Shualli antistatik me dy shtresa (PU / PU) është bërë nga poliuretani me dendësi të ndryshme - shtresa e brendshme është fleksibile dhe e rehatshme për mbathje për një periudhë më të gjatë kohore, ndërsa shtresa e jashtme është bërë nga poliuretani më i fortë që është rezistent ndaj konsumimit, rezistent ndaj vajrave dhe naftës, ka absorbsues të energjisë në pjesën e thembrës dhe veti të shkëlqyera anti-rrëshqitje. Shtroja është anatomike dhe mund të hiqet dhe të ndërrohet. Ultra të lehta. Në dispozicion në version të thellë dhe të shkurtër. Madhësia 36-48 EN ISO 2347

  Grigio O1 - këpucë pune

  4 950 RSD me TVSH-në
  Këpucë pune të bëra nga kombinimi i lëkurës kamoshi (antilopit) dhe najlonit. Të veshura me material AIR Active 3D që është jashtëzakonisht i përshkueshëm nga avulli kështu që mundëson që lëkura të marrë frymë. Shualli antistatik me dy shtresa (PU / PU) është bërë nga poliuretani me dendësi të ndryshme - shtresa e brendshme është fleksibile dhe e rehatshme për mbathje për një periudhë më të gjatë kohore, ndërsa shtresa e jashtme është bërë nga poliuretani më i fortë që është rezistent ndaj konsumimit, rezistent ndaj vajrave dhe naftës, ka absorbsues të energjisë në pjesën e thembrës dhe veti të shkëlqyera anti-rrëshqitje. Shtroja është anatomike dhe mund të hiqet dhe të ndërrohet. Ultra të lehta. Në dispozicion në version të thellë dhe të shkurtër. Madhësia 36-48 EN ISO 2347

  Këpucët për punë (02, 01)

  Filtro sipas:

  Fshij të gjitha
  banner
  Wurth specijalne akcije i super cene