Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Kanalet/rrjeta CONART

  8 350 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Kanale dushi për largimin e ujit dhe me sistem kundër aromave. Montimi i lehtë mundësohet nga sistemi i nivelimit dhe hidroizolimi vetë-ngjitës. Diametri është 50mm brenda të cilit gjendet sifoni i madh dhe i thatë i cili gjithashtu është vetë-shpëlarës. Gjatësia 500mm
  Shifra e produktit: KSSYH50
  Anuloje zgjedhjen
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  products.specs
  EmriVlera
  ProdhimiKanalet e dushit
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaEU
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   ProdhimiKanalet e dushit
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaEU
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  products.specs
  EmriVlera
  ProdhimiKanalet e dushit
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaEU