Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi
  Brendi: WURTH

  Jogger Black O1 - atlete mbrojtëse

  0 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Atlete pune Jogger Black me shkallë mbrojtëse O1 është e bërë nga kombinimi i lëkurës së kthyer mbrapshtë dhe tekstili. Astari i brendshëm është bërë nga tekstili i rehatshëm dhe i butë. Shtresa/shtroja e zëvendësueshme antistatike është e dizajnuar anatomikisht për të siguruar rehati maksimale. Shualli është bërë nga TPU - elastomer termoplastik i cili i jep këpucëve rezistencë ndaj temperaturave prej - 4c deri + 1C. Janë anti-rrëshqitëse, rezistente ndaj konsumimit dhe efekteve të vajit. Nuk përmbajnë pjesë metalike dhe janë krejtësisht METAL FREE. Posedojnë absorbues energjie në pjesën e thembrës.
  Anuloje zgjedhjen
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  Standard: EN ISO 20347

  Antistatic - Antistatike

  Rezistenca ndaj rrëshqitjes, SRC -qeramika, deterxhenti, metali dhe glicerina

  Sholla TPU , rezistuese  në temperatura prej  -40 ̊deri +100 ̊(30min); Rezistenca e madhe ndaj gërvishjes dhe abrazioni.

  Sholla rezistuese ndaj vajit

  Shock absorber

  100% metal free – nuk përmban metal
  TABELA MERA - CIPELE*
  *-u tabeli su prikazane mere unutrašnjeg gazišta u centimetrima (cm)
  EUR VELIČINA3536373839404142434445464748
  UK VELIČINA33,54,5566,57,5899,510,5111212,5
  US VELIČINA3,5455,56,5788,59,5101111,512,513
  JOGGER BLACK O1 25,0025,5026,5027,0027,5028,5029,5030,0030,5031,0031,5032,00 
  JOGGER SPORT O1 25,0025,5026,5027,0027,5028,5029,5030,0030,5031,0031,5032,00 
  products.specs
  EmriVlera
  Shkalla e mbrojtjesO1
  Pjesa e epërme e këpucëslëkura e rrotulluar
  ShollëTPU (prej -40 deri +100 shkallë)
  Pesha420g e cekët/ për copë madhësia 42
  Veçorit shtuese100% pa metal
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaAlbanija
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Informacionet shtesë
  • Standard: EN ISO 20347

   Antistatic - Antistatike

   Rezistenca ndaj rrëshqitjes, SRC -qeramika, deterxhenti, metali dhe glicerina

   Sholla TPU , rezistuese  në temperatura prej  -40 ̊deri +100 ̊(30min); Rezistenca e madhe ndaj gërvishjes dhe abrazioni.

   Sholla rezistuese ndaj vajit

   Shock absorber

   100% metal free – nuk përmban metal
  • Tabela veličina
  • TABELA MERA - CIPELE*
   *-u tabeli su prikazane mere unutrašnjeg gazišta u centimetrima (cm)
   EUR VELIČINA3536373839404142434445464748
   UK VELIČINA33,54,5566,57,5899,510,5111212,5
   US VELIČINA3,5455,56,5788,59,5101111,512,513
   JOGGER BLACK O1 25,0025,5026,5027,0027,5028,5029,5030,0030,5031,0031,5032,00 
   JOGGER SPORT O1 25,0025,5026,5027,0027,5028,5029,5030,0030,5031,0031,5032,00 
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   Shkalla e mbrojtjesO1
   Pjesa e epërme e këpucëslëkura e rrotulluar
   ShollëTPU (prej -40 deri +100 shkallë)
   Pesha420g e cekët/ për copë madhësia 42
   Veçorit shtuese100% pa metal
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaAlbanija
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  Standard: EN ISO 20347

  Antistatic - Antistatike

  Rezistenca ndaj rrëshqitjes, SRC -qeramika, deterxhenti, metali dhe glicerina

  Sholla TPU , rezistuese  në temperatura prej  -40 ̊deri +100 ̊(30min); Rezistenca e madhe ndaj gërvishjes dhe abrazioni.

  Sholla rezistuese ndaj vajit

  Shock absorber

  100% metal free – nuk përmban metal
  products.specs
  EmriVlera
  Shkalla e mbrojtjesO1
  Pjesa e epërme e këpucëslëkura e rrotulluar
  ShollëTPU (prej -40 deri +100 shkallë)
  Pesha420g e cekët/ për copë madhësia 42
  Veçorit shtuese100% pa metal
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaAlbanija
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë