Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Palltot

  Popular products from category Palltot

  Ndaj sipas llojit
  Ndaj sipas llojit

  Xhaketë Softshell, GRIGIO

  3 990 RSD me TVSH-në
  Kjo xhaketë e dizajnit modern sportiv është bërë nga materiali i quajtur Softshell, që në përkthimin fjalë për fjalë do të thotë guaskë e butë. Ky material e ka marrë këtë emër për faktin se edhe pse është i hollë, siguron rezistencë të jashtëzakonshme ndaj depërtimit të erës me izolim të shkëlqyeshëm termik në të njëjtën kohë. Xhaketa gjithashtu ka shirita reflektues që ofrojnë dukshmëri më të madhe në dritën e zvogëluar të ditës. Ka mansheta të rregullueshme rreth mëngëve, dhe në pjesën e poshtme të xhaketës janë lidhëset me të cilat mund të rregulloni gjerësinë me qëllim të rehatisë ose rregullimit të depërtimit të ajrit

  Xhaketë për femra DONNA ESSEN

  5 700 RSD me TVSH-në
  • Xhaketë moderne dhe e lehtë për femra. • E ngushtuar pak tek pjesa e belit • Me kapelë dhe dy xhepa të jashtëm. • Mansheta elastike me rregullime

  Xhaketë pune VOLKANO

  2 990 RSD me TVSH-në
  Xhaketë për meshkuj, shumë e këndshme, e ngrohtë dhe e rehatshme është e përshtatshme për tu veshur në vjeshtë dhe dimër, me mbushje 1% poliester. Karakterizohet nga një dizajn modern në kombinime tërheqëse të ngjyrave. Ka xhepa anash dhe mansheta elastike.

  Xhaketë pune SANTORIN

  2 990 RSD me TVSH-në
  Xhaketë e këndshme, e ngrohtë dhe e rehatshme për meshkuj, e përshtatshme për t’u veshur në periudhat kaluese (pranverë, vjeshtë), me mbushje prej 1% poliester. Karakterizohet nga dizajni modern me kombinime tërheqëse të ngjyrave. Ka xhepa anash dhe mansheta elastike

  Xhaketë Softshell , ngjyrë e zeze dhe jeshile

  3 190 RSD me TVSH-në
  Xhaketë pune Softshell, e lehtë, me ngjyrë të zezë dhe zinxhirë e detaje jeshilë fluoreshente. Është bërë nga përzierja e poliesterit dhe pambukut, me shtresë TPU dhe astar me mveshje leshi. Materiali Softshell është në të njëjtën kohë i papërshkueshëm nga uji dhe i depërtueshëm nga avulli. Ka dy xhepa anash dhe një në pjesën e gjoksit. Ka lidhëse në brez për rregullimin e madhësisë dhe mansheta elastike në mëngë. Në dispozicion në madhësi L deri XXXL

  Xhaketë piloti

  3 990 RSD me TVSH-në
  Pilot Xhaketë super praktike 3 në 1. Është bërë nga kombinimi i pambukut dhe poliesterit, mëngët hiqen me ndihmën e zinxhirëve të fshehur, kështu që mund të vishet si jelek. Ka disa xhepa funksionalë nga ana e jashtme dhe dy xhepa të brendshëm. Në pjesën e belit dhe në skajet e mëngëve është i vendosur shiriti elastik. Përthekimi bëhet përmes zinxhirit. Jaka dhe shtroja nga leshi mund të hiqen sipas nevojës. Xhaketa është e papërshkueshme nga uji dhe ofron mbrojte të mirë nga ndikimet atmosferike. Është në dispozicion në madhësi L deri XXXL

  Xhaketë me dukshmëri të lartë HILO

  4 886 RSD me TVSH-në
  Xhaketa me dukshmëri të lartë është menduar për sinjalizimin dhe parandalimin e aksidenteve të mundshme, përdoret në trafik, gjatë punimeve në rrugë, vendet e ndërtimit, depo, në ndërmarrje të shërbimeve, shërbime të trafikut, në industrinë e energjisë elektrike, në kompani transporti, shërbime shpëtimi dhe kudo ku bëhen punime dhe është e nevojshme dukshmëria e shtuar e përdoruesit. Hilo është xhaketë dimri 2 në 1, e papërshkueshme nga uji, e cila, sipas nevojës, mund të shndërrohet në jelek - mëngët hiqen përmes zinxhirit. Është shumë e ngrohtë dhe e rehatshme për t’u veshur. Ka numër të madh xhepash praktikë, mansheta në mëngë dhe vend të paraparë për karta identifikimi. Standard: EN2471, kategoria II

  Xhaketë me dukshmëri të lartë VEZUV

  4 886 RSD me TVSH-në
  Xhaketa me dukshmëri të lartë është menduar për sinjalizimin dhe parandalimin e aksidenteve të mundshme, përdoret në trafik, gjatë punimeve në rrugë, vendet e ndërtimit, depo, në ndërmarrje të shërbimeve, shërbime të trafikut, në industrinë e energjisë elektrike, në kompani transporti, shërbime shpëtimi dhe kudo ku bëhen punime dhe është e nevojshme dukshmëria e shtuar e përdoruesit. VEZUV është xhaketë dimri 2 në 1, e papërshkueshme nga uji, e cila, sipas nevojës, mund të shndërrohet në jelek - mëngët hiqen përmes zinxhirit. Është shumë e ngrohtë dhe e rehatshme për t’u veshur. Ka numër të madh xhepash praktikë, mansheta në mëngë dhe vend të paraparë për karta identifikimi. Standard: EN2471, kategoria II

  Softshell/ E zezë - xhaketë pune

  4 690 RSD me TVSH-në
  Xhaketa pune sofshell, e lehtë, me ngjyrë të zezë, të kuqe dhe blu e errët është bërë nga përzierja poliesterit dhe pambukut. Materiali Softshell është njëkohësisht i papërshkueshëm nga uji dhe i përshkueshëm nga avulli. Ka dy xhepa anash dhe një në pjesën e gjoksit. Ka mansheta elastike në mëngë. Në dispozicion në madhësi L deri XXXL

  Palltot

  Filtro sipas:

  Fshij të gjitha
  Elbrus jakna
  banner