Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi
  Brendi: AIMONT

  Invader S1P

  0 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Këpucë të shkurtëra mbrojtëse, rezistente ndaj ujit, të markës Aimont janë bërë nga lëkurë kamoshi (antilopi) rezistente ndaj konsumimit. Të veshura me material 3D i cili është anti-gërryes, me veti antifungale, i butë dhe me ajrosje. Mbrojtësi Light plus – nga polimeri. Pjesa mes shuallit është kompozite me bazë të qeramikës dhe aramideve, fleksibël dhe i lehtë. Shualli antistatik me dy shtresa (PU / PU) është bërë nga poliuretani me dendësi të ndryshme - shtresa e brendshme është fleksibile dhe e rehatshme për mbathje për një periudhë më të gjatë kohore, ndërsa shtresa e jashtme është bërë nga poliuretani më i fortë që është rezistent ndaj konsumimit, rezistent ndaj vajrave dhe naftës, ka absorbues të energjisë në pjesën e thembrës dhe veti të shkëlqyera anti-rrëshqitje. Shtroja VENTO PLUS është anatomike, anti-fungale dhe antistatike . Ultra të lehta. METAL FREE. Madhësia 38-47 EN ISO 2345
  Anuloje zgjedhjen
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  TABELA MERA - CIPELE*
  *-u tabeli su prikazane mere unutrašnjeg gazišta u centimetrima (cm)
  EUR VELIČINA3536373839404142434445464748
  UK VELIČINA33,54,5566,57,5899,510,5111212,5
  US VELIČINA3,5455,56,5788,59,5101111,512,513
  INVADER S1P  22,5023,5024,0024,5025,5026,5027,0027,5028,5029,5030,0030,5031,50
  products.specs
  EmriVlera
  Shkalla e mbrojtjesS1P
  ShollëPU njështresor
  Në mes shollësjep 100% mbulimin e shkeljes
  Pjesa e epërme e këpucëslëkura e rrotulluar
  Kapelae përbërë
  Mantareanatomik dhe antistatik, antimikrobial dhe anti kwrpudhor
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaTunis
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Tabela veličina
  • TABELA MERA - CIPELE*
   *-u tabeli su prikazane mere unutrašnjeg gazišta u centimetrima (cm)
   EUR VELIČINA3536373839404142434445464748
   UK VELIČINA33,54,5566,57,5899,510,5111212,5
   US VELIČINA3,5455,56,5788,59,5101111,512,513
   INVADER S1P  22,5023,5024,0024,5025,5026,5027,0027,5028,5029,5030,0030,5031,50
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   Shkalla e mbrojtjesS1P
   ShollëPU njështresor
   Në mes shollësjep 100% mbulimin e shkeljes
   Pjesa e epërme e këpucëslëkura e rrotulluar
   Kapelae përbërë
   Mantareanatomik dhe antistatik, antimikrobial dhe anti kwrpudhor
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaTunis
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  products.specs
  EmriVlera
  Shkalla e mbrojtjesS1P
  ShollëPU njështresor
  Në mes shollësjep 100% mbulimin e shkeljes
  Pjesa e epërme e këpucëslëkura e rrotulluar
  Kapelae përbërë
  Mantareanatomik dhe antistatik, antimikrobial dhe anti kwrpudhor
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaTunis
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë