Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  HYDRA O1 - atlete pune

  0 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Atlete pune moderne HYDRA me nivel të mbrojtjes O1 është bërë nga kombinimi i lëkurës dhe materialit special PrintTex. Është e veshur me astarin 3D të përshkueshëm nga avulli. Ka shtrojë anatomike memory për ecje më të rehatshme. Shualli është tre- shtresor i bërë nga teknologjia revolucionare për bashkimin e tre llojeve të materialeve PU/PU/TPU. Nuk përmban sinjalizues, është antistatik, anti-rrëshqitës dhe ka absorbues në pjesën e thembrës. Pesha 4g për copë për numrin 42 EN ISO 2347
  Anuloje zgjedhjen
  Dërgesa e shpejtë 2-5 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett

  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaAlbanija
  Recenzionet ekzistuese
  HYDRA01
  Extra su
  Ka shkruar:: Guest | Data: 15.10.20 12:02 e pasdites
  A ju ka ndihmuar kjo? PO JO (3/2)
  reviews.reply
  Poštovani, hvala Vam na recenziji i dobroj oceni.
  Shkruani recenzionin tuaj
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Tabela e madhësisë
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaAlbanija
  • Recenzimet
  • Recenzionet ekzistuese
   HYDRA01
   Extra su
   Ka shkruar:: Guest | Data: 15.10.20 12:02 e pasdites
   A ju ka ndihmuar kjo? PO JO (3/2)
   reviews.reply
   Poštovani, hvala Vam na recenziji i dobroj oceni.
   Shkruani recenzionin tuaj
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaAlbanija
  products.tags
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë