Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi
  Brendi: WURTH

  Grigio O1 - këpucë pune

  0 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Këpucë pune të bëra nga kombinimi i lëkurës kamoshi (antilopit) dhe najlonit. Të veshura me material AIR Active 3D që është jashtëzakonisht i përshkueshëm nga avulli kështu që mundëson që lëkura të marrë frymë. Shualli antistatik me dy shtresa (PU / PU) është bërë nga poliuretani me dendësi të ndryshme - shtresa e brendshme është fleksibile dhe e rehatshme për mbathje për një periudhë më të gjatë kohore, ndërsa shtresa e jashtme është bërë nga poliuretani më i fortë që është rezistent ndaj konsumimit, rezistent ndaj vajrave dhe naftës, ka absorbsues të energjisë në pjesën e thembrës dhe veti të shkëlqyera anti-rrëshqitje. Shtroja është anatomike dhe mund të hiqet dhe të ndërrohet. Ultra të lehta. Në dispozicion në version të thellë dhe të shkurtër. Madhësia 36-48 EN ISO 2347
  Anuloje zgjedhjen
  Dërgesa e shpejtë 2-5 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  Standard: EN ISO 20347

  Antistatic - Antistatike

  Sholla rezistuese ndaj vajit

  Rezistenca ndaj rrëshqitjes, SRC keramikë, deterxhente, metali dhe glicerina

  Sholla nuk është rezistuese ndaj sulfurit

  Shock absorber

  Ultra light - ultra të lehta
  products.specs
  EmriVlera
  Shkalla e mbrojtjesO1
  ShollëPU dyshtresor
  Pjesa e epërme e këpucëslëkura e rrotulluar
  Mantareanatomike/mund të nxirret dhe të zëvendësohet
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaEU
  Shkruani recenzionin tuaj
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Informacionet shtesë
  • Standard: EN ISO 20347

   Antistatic - Antistatike

   Sholla rezistuese ndaj vajit

   Rezistenca ndaj rrëshqitjes, SRC keramikë, deterxhente, metali dhe glicerina

   Sholla nuk është rezistuese ndaj sulfurit

   Shock absorber

   Ultra light - ultra të lehta
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   Shkalla e mbrojtjesO1
   ShollëPU dyshtresor
   Pjesa e epërme e këpucëslëkura e rrotulluar
   Mantareanatomike/mund të nxirret dhe të zëvendësohet
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaEU
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  Standard: EN ISO 20347

  Antistatic - Antistatike

  Sholla rezistuese ndaj vajit

  Rezistenca ndaj rrëshqitjes, SRC keramikë, deterxhente, metali dhe glicerina

  Sholla nuk është rezistuese ndaj sulfurit

  Shock absorber

  Ultra light - ultra të lehta
  products.specs
  EmriVlera
  Shkalla e mbrojtjesO1
  ShollëPU dyshtresor
  Pjesa e epërme e këpucëslëkura e rrotulluar
  Mantareanatomike/mund të nxirret dhe të zëvendësohet
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaEU