Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  FLEXY O1 - këpucë pune

  0 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Siç sugjeron edhe vetë emri i saj, FLEXY O1 është këpucë pune shumë fleksibile dhe e lehtë që karakterizohet nga komoditeti, por edhe përforcim të veçantë në formën e pllakës metalike të integruar në shuallin e çimentuar dy-shtresor PU që parandalon çarjen e shuallit. Është bërë nga kombinimi i lëkurës së kthyer mbrapshtë dhe najlonit. Shualli është anti-rrëshqitës, antistatik dhe ka absorbues të energjisë në pjesën e thembrs, i cili shpërndan në mënyrë të barabartë peshën e trupit në të gjithë shputën dhe kështu zvogëlon lodhjen. Pesha 43g për copë për numrin 42 EN ISO 2347
  Anuloje zgjedhjen
  Dërgesa e shpejtë 2-5 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaEU
  Shkruani recenzionin tuaj
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaEU
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaEU
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë