Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Dorëzat për punët e rënda dhe të rëndomta

  Prilikom obavljanje grubih radova ili dizanja terete, radne rukavice su neophodna lična zaštitna oprema za rad u potpunoj bezbednosti. Wurth je razvio čitavu paletu rukavica za teške i grube radove koje ispunjavaju sve propisane standarde za maksimalnu sigurnost tokom ovih vrsta radova uz siguran hvat. Wurth rukavice nisu dizajnirane samo da zaštite vaše ruke, već i da vam budu udobne i prilagodljive.

  banner

  Popular products from category Dorëzat për punët e rënda dhe të rëndomta

  Ndaj sipas llojit
  Ndaj sipas llojit

  Orange Latex Grip

  289 RSD me TVSH-në
  Dorezat monolite dy herë të lagura. Baza e ndërtuar nga pambuku (zherseji), mbulesa nga lateksi i rrudhur i cili mbulon shuplakën dhe gishtat. Pjesa mbi kyq është e hapur dhe mundëson frymëmarrjen e lëkurës.

  Latex Grip

  279 RSD me TVSH-në
  Dorëza universale për mbrojtjen nga pluhuri. Dorëza të forta, pa tegel, të bëra nga kombinimi i pambukut dhe poliesterit. Të veshura me lateks natyral. Ajrosëse dhe shumë e rehatshme për tu veshur.

  Briker UP

  259 RSD me TVSH-në
  Dorëza të thurura, pa tegel të bëra nga përzierje pesë shtresash të pambukut dhe poliesterit, ku pjesa e pëllëmbës është e mbuluar me lateks të rrudhur. Dorëza të buta dhe të rehatshme që karakterizohen me kapje të sigurt.

  Blue N Safety Cuff

  0899412410
  275 RSD me TVSH-në
  Dorëza mbrojtëse të bëra nga trikotazhi. Pjesa e pëllëmbës dhe gishtave është e veshur dyfish me nitril të lëmuar. Nitrili është rezistent ndaj vajrave, hidrokarbureve dhe tretësve organikë. Mansheta siguruese shërben për të mbrojtur kyçin e dorës dhe për të vendosur / hequr lehtë dorezën.

  Blau Full Dip

  58994210
  295 RSD me TVSH-në
  Dorëza mbrojtëse të bëra nga trikotazhi, të veshura në nitril të ngjyrës blu. Manshetë sigurie për mbrojtjen e kyçeve dhe vendosje/heqje e lehtë e Dorëzave. Madhësia 1

  Doreza për mbrojtje ndaj agjentëve kimikë

  340 RSD me TVSH-në
  Dorëza për mbrojtjen nga kimikatet, të bëra nga nitrili me veshje nga pambuku që siguron rehati shtesë. 1% të papërshkueshme nga uji, të sigurta për përdorim në industrinë ushqimore. Struktura sipërfaqësore romboide e gjithë dorezës. Nuk përmbajnë silikon. Gjatësia e dorezës 33 cm, trashësia ,38 mm ± ,3 mm. Shitet në paketim prej 12 palë

  Standard

  285 RSD me TVSH-në
  Dorezat dyfish të lagura monolite. Baza e bërë nga pambuku (zhersej), mbulesa nga lateksi i rrudhur që mbulon shuplakën dhe gishtat. Pjesa e sipërme e hapur mundëson frymëmarrjen e lëkurës.

  Super Grip

  219 RSD me TVSH-në
  Doreza e bërë nga poliesteri, vetëm pjesa mbi kycin nuk është e mbuluar me lateks të rrudhur, çka mundëson frymëmarrjen e lëkurës së dorës. Karakteristika kryesore e dorezës është komoditeti dhe kapja e sigurtë.

  Uni Blue

  58994510
  135 RSD me TVSH-në
  Doreza thjeshtë e thurur, monolite,e prodhuar nga poliesteri I trashë, e mbuluar me shtresë të hollë të lateksit në shuplakë.

  Dorëzat për punët e rënda dhe të rëndomta

  Filtro sipas:

  Fshij të gjitha
  banner
  Wurth specijalne akcije i super cene