Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Dorezat njëpërdorimshe

  Wurth je razvio čitavu paletu jednokratnih rukavica. Na našem eShop-u možete pronaći viniline rukavice, nitrilne, lateks i TPE rukavice.

  Popular products from category Dorezat njëpërdorimshe

  Ndaj sipas llojit
  Ndaj sipas llojit

  Doreza vinili për një përdorim, transparente

  7,2 RSD me TVSH-në
  -

  Doreza nitrile për një përdorim, pa pluhur

  21,12 RSD me TVSH-në
  Nuk përmbajnë pluhur dhe lateks dhe mund të vishen në të dy anët.E qëndrueshme, me rezistencë të mirë mekanike dhe elasticitet të lartë

  Doreza lateksi, jo sterile, me pluhur

  8,9 RSD me TVSH-në
  Doreza shumë elastike dhe të qëndrueshme të bëra nga shtresa e hollë e lateksit natyral, me ngjyrë të bardhë, Përmbajnë pluhur, kanë sipërfaqe të lëmuar dhe garantojnë rehati maksimale dhe ndjeshmëri në prekje. Një paketim përmban 100 copa doreza

  Jednokratne rukavice TPE

  3,6 RSD me TVSH-në
  Dorezat TPE, të tejdukshme dhe blu, janë alternativë e shkëlqyeshme për dorezat vinili. Të qëndrueshme, për një përdorim. Të lehta dhe të lëmuara. Të sigurta në rast kontakti me ushqimin, jo ​​toksike, ideale për detyra afatshkurtra që kërkojnë ndërrim të shpeshtë të dorezave. Me elasticitet të mirë dhe janë të papërshkueshme nga uji