Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Na vjen keq - ky artikull nuk ka qasje

  Brendi: WURTH

  Doreza nitrile PF

  0 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Nuk përmbajnë pluhur dhe lateks, mund të mbathen nga të dyja anët. Rezistente ndaj lubrifikuesve, benzinës, diesel-it, acideve dhe vajrave të shumta. Të qëndrueshme me rezistencë të mirë mekanike dhe elasticitet të lartë. Dozues praktik – pako 1 copë. Gjatësia e dorëzave 24 cm, trashësia ,1 mm ± ,1 mm.
  Anuloje zgjedhjen
  Dërgesa e shpejtë 2-5 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  products.specs
  EmriVlera
  Materiali I endjesnitril
  Standardi I dorezaveEN 420
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   Materiali I endjesnitril
   Standardi I dorezaveEN 420
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaKina
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  products.specs
  EmriVlera
  Materiali I endjesnitril
  Standardi I dorezaveEN 420
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina