Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi
  Brendi: WURTH

  Detektor i metalit dhe kabllove në mur MD12

  0 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Detektor digjital i metaleve, kabllove dhe materialeve të drurit. Kalibrim automatik, dukshmëri e shkëlqyeshme e ekranit LED. Identifikimi dhe shfaqja e objektit në unazë trengjyrëshe.
  Shifra e produktit: 5709300800
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  products.specs
  EmriVlera
  Thellësia maksimale e detekcionit120mm
  Detekcioni I celikut120mm
  Detekcioni I bakrit120mm
  Detekcioni I kabllove80mm
  Detekcioni I drurit38mm
  Fikja automatike5 min
  Tipi I baterisëbateri mbushëse, 9V
  Dimensionet200x85x32mm
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   Thellësia maksimale e detekcionit120mm
   Detekcioni I celikut120mm
   Detekcioni I bakrit120mm
   Detekcioni I kabllove80mm
   Detekcioni I drurit38mm
   Fikja automatike5 min
   Tipi I baterisëbateri mbushëse, 9V
   Dimensionet200x85x32mm
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  products.specs
  EmriVlera
  Thellësia maksimale e detekcionit120mm
  Detekcioni I celikut120mm
  Detekcioni I bakrit120mm
  Detekcioni I kabllove80mm
  Detekcioni I drurit38mm
  Fikja automatike5 min
  Tipi I baterisëbateri mbushëse, 9V
  Dimensionet200x85x32mm