Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi
  Brendi: WURTH

  Corona O1 - këpucë pune

  0 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Këpucë pune me shkallë të mbrojtjes Corona plus O1 është e bërë nga lëkura e zezë. Astari i brendshëm është bërë nga tekstili i rehatshëm dhe i butë. Shtresa/shtroja e zëvendësueshme antistatike është e dizajnuar anatomikisht për të siguruar rehati maksimale. Shualli është antistatik poliuretani me dy shtresa, rezistent ndaj efekteve të vajit dhe ka absorbues në zonën e thembrës.
  Anuloje zgjedhjen
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  Standard: EN ISO 20347

  Antistatic

  Rezistenca ndaj rrëshqitjes, SRC keramika, deterxhentet, metali dhe glicerina

  Sholla rezistuese ndaj vajit

  Shock absorber

  Sholla nuk është rezistuese ndaj sulfurit
  products.specs
  EmriVlera
  Shkalla e mbrojtjesO1
  Pjesa e epërme e këpucëslëkura
  ShollëPU njështresor
  Pesha567g e cekët, 374g e thellë/ për copë madhësia 42
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaAlbanija
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Informacionet shtesë
  • Standard: EN ISO 20347

   Antistatic

   Rezistenca ndaj rrëshqitjes, SRC keramika, deterxhentet, metali dhe glicerina

   Sholla rezistuese ndaj vajit

   Shock absorber

   Sholla nuk është rezistuese ndaj sulfurit
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   Shkalla e mbrojtjesO1
   Pjesa e epërme e këpucëslëkura
   ShollëPU njështresor
   Pesha567g e cekët, 374g e thellë/ për copë madhësia 42
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaAlbanija
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  Standard: EN ISO 20347

  Antistatic

  Rezistenca ndaj rrëshqitjes, SRC keramika, deterxhentet, metali dhe glicerina

  Sholla rezistuese ndaj vajit

  Shock absorber

  Sholla nuk është rezistuese ndaj sulfurit
  products.specs
  EmriVlera
  Shkalla e mbrojtjesO1
  Pjesa e epërme e këpucëslëkura
  ShollëPU njështresor
  Pesha567g e cekët, 374g e thellë/ për copë madhësia 42
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaAlbanija
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë