Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Çelës i rregullueshëm për tuba me dorezë arpion, 250mm

  4 290 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  _
  Shifra e produktit: 571572201
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  • Çelësi rregullues me gidore  250mm (10“)
  • Distanca e hapësirës së mocos  0-35mm
  • Materiali: krom - vanadium
  • Doreza ergonome
  • Gjeometria - pozicioni i hapësirës së mocos 15°
  • Koka e ngushtë e përshtatshme për shfrytëzim në hapësira të ngushta
  • Gidora mundëson përdorimin më të shpejtë dhe më praktik në hapësira të ngushta.
  • Butoni për mbylljen e gidores
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaTajvan
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Informacionet shtesë
  • • Çelësi rregullues me gidore  250mm (10“)
   • Distanca e hapësirës së mocos  0-35mm
   • Materiali: krom - vanadium
   • Doreza ergonome
   • Gjeometria - pozicioni i hapësirës së mocos 15°
   • Koka e ngushtë e përshtatshme për shfrytëzim në hapësira të ngushta
   • Gidora mundëson përdorimin më të shpejtë dhe më praktik në hapësira të ngushta.
   • Butoni për mbylljen e gidores
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaTajvan
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  • Çelësi rregullues me gidore  250mm (10“)
  • Distanca e hapësirës së mocos  0-35mm
  • Materiali: krom - vanadium
  • Doreza ergonome
  • Gjeometria - pozicioni i hapësirës së mocos 15°
  • Koka e ngushtë e përshtatshme për shfrytëzim në hapësira të ngushta
  • Gidora mundëson përdorimin më të shpejtë dhe më praktik në hapësira të ngushta.
  • Butoni për mbylljen e gidores
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaTajvan
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë