Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Çekan elektrik pneumatik – makinë shpuese ERHD 24-MLS

  0 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Çekan elektro – pneumatike – makinë shpuese me peshë të vogël dhe fuqi të madhe të goditjes prej 2.8 J është menduar për shpime, shpime me goditje dhe punë me daltë të lehtë në ndërtimtari. Makina ka 3 mënyra funksionimi - shpime pa goditje, shpime me goditje dhe punë me daltë, si dhe mundësinë e aplikimit të drejtimit të rrotullimit. Makina ka pranuesin SDS-PLUS.
  Anuloje zgjedhjen
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  products.specs
  EmriVlera
  Fuqia800 W
  Forca individuale e goditjes2.8J
  Numri I rrotullimeve pa ngarkesë1.250 o/min
  Numri I goditjeve pa ngarkesë4.000 min
  Klasa e mbrojtjesII
  Gjatësia e kabllos4 m
  Masa2,9 kg
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   Fuqia800 W
   Forca individuale e goditjes2.8J
   Numri I rrotullimeve pa ngarkesë1.250 o/min
   Numri I goditjeve pa ngarkesë4.000 min
   Klasa e mbrojtjesII
   Gjatësia e kabllos4 m
   Masa2,9 kg
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaKina
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  products.specs
  EmriVlera
  Fuqia800 W
  Forca individuale e goditjes2.8J
  Numri I rrotullimeve pa ngarkesë1.250 o/min
  Numri I goditjeve pa ngarkesë4.000 min
  Klasa e mbrojtjesII
  Gjatësia e kabllos4 m
  Masa2,9 kg
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë