Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi
  Brendi: WURTH

  BLIC - pastrues i xhamit të përparëm

  105 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Lëndë me koncentrim të lartë (1:1) për larjen e auto-xhamave gjatë verës.
  Shifra e produktit: 0892333
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  Koncentrati 1 : 100, 32ml për 3 lit. lëngë për larje
  Përparësia:

  * Heqë papastërtitë dhe shtresat nga yndyra
  * Siguron xhamin e përparëm kristal të pastër.
  * Eviton krijimin e fundërrinës dhe gurit në rezervoarin e lëngut për larjen e xhamit të përparëm
  * Heqë insektet e ngjitura nga xhami.
  * Nuk i dëmton xhamat polikarbonate të dritave të automjeteve
  *  Nuk është agresiv ndaj llakut dhe gomës
  products.specs
  EmriVlera
  Dendësia g/cm1,03
  NgjyraPortokalli
  Vëllimi32ml
  AromaPjeshkë
  Baza kimikeAnionic tenside
  Vlera PH6-7
  Veçorit shtueseBez silikona, Biorazgradiv, AOX-free
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaEU
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Informacionet shtesë
  • Koncentrati 1 : 100, 32ml për 3 lit. lëngë për larje
   Përparësia:

   * Heqë papastërtitë dhe shtresat nga yndyra
   * Siguron xhamin e përparëm kristal të pastër.
   * Eviton krijimin e fundërrinës dhe gurit në rezervoarin e lëngut për larjen e xhamit të përparëm
   * Heqë insektet e ngjitura nga xhami.
   * Nuk i dëmton xhamat polikarbonate të dritave të automjeteve
   *  Nuk është agresiv ndaj llakut dhe gomës
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   Dendësia g/cm1,03
   NgjyraPortokalli
   Vëllimi32ml
   AromaPjeshkë
   Baza kimikeAnionic tenside
   Vlera PH6-7
   Veçorit shtueseBez silikona, Biorazgradiv, AOX-free
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaEU
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  Koncentrati 1 : 100, 32ml për 3 lit. lëngë për larje
  Përparësia:

  * Heqë papastërtitë dhe shtresat nga yndyra
  * Siguron xhamin e përparëm kristal të pastër.
  * Eviton krijimin e fundërrinës dhe gurit në rezervoarin e lëngut për larjen e xhamit të përparëm
  * Heqë insektet e ngjitura nga xhami.
  * Nuk i dëmton xhamat polikarbonate të dritave të automjeteve
  *  Nuk është agresiv ndaj llakut dhe gomës
  products.specs
  EmriVlera
  Dendësia g/cm1,03
  NgjyraPortokalli
  Vëllimi32ml
  AromaPjeshkë
  Baza kimikeAnionic tenside
  Vlera PH6-7
  Veçorit shtueseBez silikona, Biorazgradiv, AOX-free
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaEU
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë