Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Pantallona të shkurtra Bermuda, STIFFER, ngjyrë gri

  0 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Të bëra nga materiali jashtëzakonisht elastik dhe i rehatshëm me rrip elastik që ndjek lëvizjen e trupit dhe vijnë në dy modele/dizajn, gri dhe të zezë. Kanë gjashtë xhepa funksionalë, mbajtëse veglash dhe përforcim me tegela të trefishta në ijë. Mund të lahen në 6C °. Përbërja: 58% pambuk, 4% poliester, 2% elastan, 26g/m2
  Anuloje zgjedhjen
  Dërgesa e shpejtë 2-5 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett

  _

  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaPakistan
  Shkruani recenzionin tuaj
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *

  _

  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaPakistan
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë