Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Bateritë

  Popular products from category Bateritë

  Ndaj sipas llojit
  Ndaj sipas llojit
  Display per page

  Baterija za kadu, WISLA, crna, 35 mm

  SACWI3
  9 790 RSD me TVSH-në
  Baterija ili, drugačije nazvana, slavina za kadu poseduje i klasičnu slavinu i tuš.
  Mat crna boja i moderan dizajn ove slavine omogućavaju da se lako uklapa uz svaku kadu, odnosno kupatilo.
  Ugradnjom crne slavine možete na jednostavan način obogatiti prostor.
  Ručka slavine je jednoručna, način ugradnje: zidna slavina.
  Telo od mesinga, finiš u mat crnoj boji.
  Mešač 35mm
  Isporučuje sa 2 ekscentrične nazuvice i rozetne
  Ručica tuša sa 5 funkcija,sive boje i hromirano crevo tuša

  Baterija za sudoperu, WISLA, crna

  SACWI4
  9 790 RSD me TVSH-në
  Baterija ili, drugačije nazvana, slavina za sudoperu ima izduženi izliv i zato je pogodna i jako praktična za korišćenje u kuhinji.
  Mat crna boja i moderan dizajn daje slavini dugotrajan i moderan izgled. Ugradnjom crne slavine možete na jednostavan način obogatiti vaš kuhinjski prostor.
  Ručka slavine je jednoručna, način ugradnje: stojeća slavina.
  Telo od mesinga, finiš u mat crnoj boji.
  Mešač 35mm
  Isporučuje sa 2 brinox creva 40cm x 3/8“  i setom za montažu

  Stojeća baterija, WISLA, crna, 25 mm

  SACWI1
  6 490 RSD me TVSH-në
  Baterija ili, drugačije nazvana, slavina za lavabo je jedan od osnovnih elemenata svakog kupatila.
  Mat crna boja i moderan dizajn daje slavini dugotrajan i moderan izgled. Lako se uklapa u svako kupatilo i obogaćuje prostor.
  Ručka slavine je jednoručna, način ugradnje: stojeća slavina.
  Telo od mesinga, finiš u mat crnoj boji.
  Mešač 25mm
  Isporučuje sa 2 brinox creva 45cm x 3/8“  i setom za montažu

  Stojeća baterija, WISLA, crna, 25 mm, visoka

  SACWI2
  9 690 RSD me TVSH-në
  Baterija ili, drugačije nazvana, slavina za lavabo je jedan od osnovnih elemenata svakog kupatila.
  Mat crna boja i moderan dizajn daje slavini dugotrajan i moderan izgled. Lako se uklapa u svako kupatilo i obogaćuje prostor.
  Visoke slavine su praktičnije zbog veće zone komfora tj. više prostora.
  Ručka slavine je jednoručna, način ugradnje: stojeća slavina.
  Telo od mesinga, finiš u mat crnoj boji.
  Mešač 25mm
  Isporučuje sa 2 brinox creva 35cm x 3/8“  i setom za montažu

  Rubinet vaske, ANDA, 35mm

  SACAN3
  6 690 RSD me TVSH-në
  Rubinet vaske Anda ka mikser me shtroja nga qeramika e cila ka një vit garanci. Për instalim të lehtë dhe të thjeshtë, vjen me 2 copa tuba brinox 35 cm × 3/8" dado, S/S, zorrë të brendshme EPDM, hollanderë nga tunxhi. Aeratori është me diametër M22, dhe mikseri është 35mm. Vjen me tubin për kokën e dushit (1,5 m s/s me mbështjellje të dyfishtë, tubi i brendshmë EPDM) dhe me dorezën e dushit (5 funksione, ABS, e kromuar). Dizajni elegant dhe i thjeshtë përshtatet bukur në çdo enterier. Garancia për trupin e rubinetit është 5 vjet.

  Rubinet vaske, REA, 35mm

  SACREA3
  7 100 RSD me TVSH-në
  Rubinet vaske Rea ka mikser me shtroja nga qeramika e cila ka një vit garanci. Aeratori është me diametër M22, dhe mikseri është 35mm. Vjen me tubin për kokën e dushit (1,5 m s/s me mbështjellje të dyfishtë, tubi i brendshëm EPDM) dhe me dorezën e dushit (5 funksione, ABS, e kromua). Garancia për trupin e rubinetit është 5 vjet.