Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Aksionet

  Akcijska ponuda zvučnik + set ključeva po izboru
  1. Art.br.0714251100 – Set ZEBRA Okasto vilj.ključeva sa račnom 5 kom.  - SHOCK1178
  2. Art.br.071330540 – Set ZEBRA duplih okastih ključeva, OK6-22, 8kom.  - SHOCK1179
  3. Art.br.071330442 - Set ZEBRA duplo-viljuškastih ključ.OK6-32/10 kom.  - SHOCK1180

  Popular products from category Aksionet

  Ndaj sipas llojit
  Ndaj sipas llojit

  Set veglash dore, 91 copë

  096593120
  23 990 RSD me TVSH-në
  _

  Elektro pneumatski čekić-bušilica EHD 40 Combi + Brusilica gratis

  PROMO23
  54 990 RSD me TVSH-në

  Elektro-pneumatski čekić CH 5-SE + Štemajz špic, SDS-max

  PROMO22
  44 990 RSD me TVSH-në

  Maler akril, 12 kom + pištolj za kartuše

  PROMO25
  2 480 RSD me TVSH-në

  ZEBRA Multifunkcionalni set 1/4' + Skalpel sečivo 18/155mm

  PROMO24
  4 490 RSD me TVSH-në

  LED Pocket llambë mbushëse WLH 1 premium

  082794010
  2 490 RSD me TVSH-në
  _

  Thikë WURTH me teh trapezoid dhe set fishekësh

  071566516
  1 890 RSD me TVSH-në
  _

  Set ZEBRA i çelësave-kokave për arpion 1/4" dhe fishekëve shumëfunksionale me dorezë arpion, 23 copë

  09651123
  4 909 RSD me TVSH-në
  Set i çelësave-kokë për arpion me vrimë MULTI. 5 lloje të ndryshme të mandrinave. Dorezë arpion Zebra, dy ekstensione me bita.

  Set i fishekëve Wurth me mbajtës magnetik të shpejt ndërrueshëm 1/4" , 33 copë

  561425030
  3 090 RSD me TVSH-në
  Set bitash me mbajtës në paketim inovativ dhe praktik. Cilësia e bitave S2, bita rezistentë dhe të qëndrueshëm. Aksesori për rripin dhe pantallonat lehtëson përdorimin e setit dhe i ofron përdoruesit fleksibilitet gjatë punës.