Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  Llambë dore ACCU LED me bateri, ERGOPOWER COB

  5 890 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  _
  Shifra e produktit: 0827940226
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  Drita e punës – 3W       COB LED     Fluksi ndriçues      250 lm

  Drita spot  -   1W         1 x LLED      Fluksi ndriçues     80 lm

  Koha e punës:

  * 3,5h  drita e punës
  * 7h drita spot
  Ngjyra e dritës – 6.000K

   Koha e mbushjes 4h

  Bateria - Polymer Lithium 3.7V,  2100mAh

  Shkalla e mbrojtjes:  IP 65 – nuk lëshon pluhurin dhe është e mbrojtur nga fiskaja e ujit

  Mbrojtja nga goditja IK 08 -  goditja e objektit të masës 1,7kg sa 29,5cm

  Dimenzionet 275 x 56 x 38,5 mm

  Pesha 357 g

  Dërgohet me: mbushësin AC, kabllon USB dhe  mbushësin për  në automjetë.
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Informacionet shtesë
  • Drita e punës – 3W       COB LED     Fluksi ndriçues      250 lm

   Drita spot  -   1W         1 x LLED      Fluksi ndriçues     80 lm

   Koha e punës:

   * 3,5h  drita e punës
   * 7h drita spot
   Ngjyra e dritës – 6.000K

    Koha e mbushjes 4h

   Bateria - Polymer Lithium 3.7V,  2100mAh

   Shkalla e mbrojtjes:  IP 65 – nuk lëshon pluhurin dhe është e mbrojtur nga fiskaja e ujit

   Mbrojtja nga goditja IK 08 -  goditja e objektit të masës 1,7kg sa 29,5cm

   Dimenzionet 275 x 56 x 38,5 mm

   Pesha 357 g

   Dërgohet me: mbushësin AC, kabllon USB dhe  mbushësin për  në automjetë.
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaKina
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  Drita e punës – 3W       COB LED     Fluksi ndriçues      250 lm

  Drita spot  -   1W         1 x LLED      Fluksi ndriçues     80 lm

  Koha e punës:

  * 3,5h  drita e punës
  * 7h drita spot
  Ngjyra e dritës – 6.000K

   Koha e mbushjes 4h

  Bateria - Polymer Lithium 3.7V,  2100mAh

  Shkalla e mbrojtjes:  IP 65 – nuk lëshon pluhurin dhe është e mbrojtur nga fiskaja e ujit

  Mbrojtja nga goditja IK 08 -  goditja e objektit të masës 1,7kg sa 29,5cm

  Dimenzionet 275 x 56 x 38,5 mm

  Pesha 357 g

  Dërgohet me: mbushësin AC, kabllon USB dhe  mbushësin për  në automjetë.
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaKina
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë