Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  A/C LEAK STOP EXTREME Lëndë për izolimin e sistemit të kondicionimit të ajrit

  2 645 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Aditivë për izolimin e pjesëve të gomës. Përdoret për izolimin e unazave O, tubave dhe elementëve të tjerë lidhëse të bërë prej gome në sistemin me R134a. I përshtatshëm me vajrat PAG dhe ester.
  Shifra e produktit: 789276402E
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  Vëllimi  30ml

  Doza është për përdorim të njëtrajtshëm dhe mjafton pë sistemin e klimës prej max. 1.0 kg R 134a

  Nuk pëmban polimere:
  - Nuk i zapton kompresorët e sistemit të klimës në automobila.
  - Nuk i zapton makinat për servisim të sistemeve të klimës të automobilave.
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaEU
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Informacionet shtesë
  • Vëllimi  30ml

   Doza është për përdorim të njëtrajtshëm dhe mjafton pë sistemin e klimës prej max. 1.0 kg R 134a

   Nuk pëmban polimere:
   - Nuk i zapton kompresorët e sistemit të klimës në automobila.
   - Nuk i zapton makinat për servisim të sistemeve të klimës të automobilave.
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   UvoznikWurth doo Beograd
   Zemlja poreklaEU
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  Vëllimi  30ml

  Doza është për përdorim të njëtrajtshëm dhe mjafton pë sistemin e klimës prej max. 1.0 kg R 134a

  Nuk pëmban polimere:
  - Nuk i zapton kompresorët e sistemit të klimës në automobila.
  - Nuk i zapton makinat për servisim të sistemeve të klimës të automobilave.
  products.specs
  EmriVlera
  UvoznikWurth doo Beograd
  Zemlja poreklaEU
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë