Vërejtje për personat juridik: Krijoni llogarinë apo për t'I parë cmimet për shitje me shumicë
(0) copë
shoppingcart.mini.noitems
Të gjitha kategoritë
  Mbylle
  Filtrat
  Gjuha
  Hulumtimi

  -

  5 RSD me TVSH-në
  products.price.priceunitnote
  Maskë tre shtresore, jo sterile me rregullime në hundë. Maska ka print me panda dhe dimensionet e saj janë përshtatur për fëmijët. gjerësia 9.0cm gjerësia/gjatësia 14.5cm
  Shifra e produktit: 9501007335
  products.minimumquantitynotification
  Dërgesa e shpejtë 7 ditë
  Dërgesa falas me vlerë 1900,00 RSD felett
  products.specs
  EmriVlera
  Paketimi minimal50 komada
  Pesha3g - jedna maska
  Materiali100% polypropylene
  Shkruani recenzionin tuaj
  • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
  *
  *
  • I keq
  • I shkëlqyeshëm
  *
  *
  *
  • Specifikacionet
  • products.specs
   EmriVlera
   Paketimi minimal50 komada
   Pesha3g - jedna maska
   Materiali100% polypropylene
  • Recenzimet
  • Shkruani recenzionin tuaj
   • Vetëm shfrytëzuesit e regjistruar mund të shkruajnë recenzione
   *
   *
   • I keq
   • I shkëlqyeshëm
  • Kontakti
  • *
   *
   *
  products.specs
  EmriVlera
  Paketimi minimal50 komada
  Pesha3g - jedna maska
  Materiali100% polypropylene
  Blerësit që kanë blerë këtë produkt gjithashtu blejnë